HYDRAFACIAL CİLT BAKIMI

Sağlıklı ve güzel görünen, ışıl ışıl bir cilt, yüz güzelliğinin ilk göze çarpan kısmıdır. HydraFacial, Amerika’da Hollywood yıldızlarının da tercih ettiği, cilt temizliği yaparken aynı anda gençleştiren ve ciltteki problemleri gideren bir antiaging bakım sistemidir. Yüz, boyun ve dekolte başta olmak üzere nemini ve elastikiyetini kaybetmiş, lekelenmiş, sivilcelenmiş, yapısı bozulmuş cilt dokusunda güvenle uygulanır. Sonuçları kalıcı, güvenilir, acısız ve hızlı bir uygulamadır.

HydraFacial uygulamasının aşamaları:

 1. Temizleme: Cilt özel bir vakumlama sistemiyle temizlenir.
 2. Hydrapeeling: Vakum ve sıvı kullanılarak peeling işlemi yapılır. Akne izi, leke,ve kalın-gözenekli ciltlerde, tahrişe yol açmaması için elmas başlıklar kullanılarak cildin üst tabaklarının mikrodermabrazyonu sağlanır.
 3. Serum İnfüzyonu: Ciltte görülen probleme göre lekelere, sivilcelere ya da kırışıklıklara uygun olan serumlar uygulanır.
 4. Nemlendirme : Özel spiral dizaynı sayesinde nemlendirici solüsyonlar, peptidler, antioksidanlar ve hyaluronik asit cilde uygulanır.
 5. Led Terapi: İnce kırışıklıklar için kırmızı, sivilceler için mavi led ışık tedavisi uygulanır. Kırmızı ışık, elastin-kollajen lifleri uyararak cildi sıkılaştırır. Mavi ışık akneyi oluşturan bakterileri yok ederek porları temizler.

Ortalama 20-30 dakika süren bu bakım diğer yöntemlere göre oldukça konforlu ve etkindir. İki haftada bir olacak şekilde, 3 ile 6 seanslık bir kür uygun görülmektedir ve sonucun korunması için ayda bir tek seans yapılması önerilir.

Hydrafacial Hangi Durumlarda Kullanılır?

 • Siyah noktalar, tıkalı ve genişlemiş gözenekler
 • Akne
 • Güneş hasarı
 • Nemsiz, kuru cilde nem kazandırmak
 • İnce çizgiler
 • Renk düzensizlikleri
%d blogcu bunu beğendi: